Srpen 2010

Moje představa průměrného návštěvníka diskuzí serveru Novinky.cz

2. srpna 2010 v 20:55 | whoof |  Other shit
Upozornění - Článek obsahuje vulgarity a proto by ho neměl nikdo číst


Kdo by neznal novinky.cz. "Zpravodajský portál" již neodmyslitelně spjatý se serverem seznam.cz. Kvalita článků je tady dost sporná, ale to není ta věc, o které bych chtěl dneska psát.

Už poměrně dlouhou dobu se víc než nad články samotnými bavím při čtení plamenných diskuzí, ale dneska jsem si uvědomil, že míra demence už překročila určitou mez kdy se nad těmihle individui bavíte a kdy vám jich je spíš líto případně byste většinu přispěvovatelů měli chuť umlátit v případě uzákonění vraždy v dobrém úmyslu baseballovou holí. Internetových kreatur tohoto typu se tam však i tak pohybuje tolik, že byste asi nedělali nic jiného. Takže jak já si takového člověka představuju... Jedná se o člověka, který se domnívá, že je hodně chytrý. Postupně si začíná myslet, že je zřejmě úplně ten nejchytřejší člověk na planetě, protože jednou vyhrál celou diskuzi a měl na svém kontě úctyhodných +290, protože řekl o Topolánkovi, že je to modrá svině. Tento člověk někdy díky tomu dokonce získá odvahu a uploadne na server svoji fotku naskenovanou z třicet let starého pasu, který pravděpodobně našel na půdě.

Tento člověk ač je nesmírně chytrý, je velmi znechucený naší společností a tím, že ti pitomci tam u koryt a vůbec všichni ti co berou víc jak on (10.000,- čistého maybe) jsou sprostí hajzlové a tuneláři, protože poctivou prací si přece nemůžou vydělat tolik peněz. Tento člověk je tak znechucený, že raději nic nedělá a jenom prská. Jenomže ho nikdo neposlouchá tak pro jistotu bleje všechny tyhle moudra na novinky.cz, aby se mohl s přibývajícími zelenajícími se čísilky kochat tím jak je genialní a potom vykládá svým přátelům po šichtě u piva jak je oblíbený a všichni ho mají rádi. Tohoto člověka sere každé zdražení rohlíků, pohonných hmot, nedejbože chlastu. Jakákoliv zmínka o tom kdejaký šéf té které společnosti bere tolik a tolik peněz (takových článků je na novinkách celkem dost - až si říkám jestli se reportéři nebaví často tak jak já při čtení příspěvků a nedělají to naschvál), ho vytáčí do stavu naprosté nepříčetnosti nad nespravedlností tohohle světa. S manželkou pravidelně koukají na ordinaci v růžové zahradě a už se moc těší na reprízu skvostného nováckého seriálu hospoda.

Průměrný přispěvovatel na novinkách.cz pravidelně vyhledává články, kde může splynout s davem nadávajícím na všechno možné i nemožné, občas jako znalec automobilů navštíví sekci automoto, ale stejně sou tam všechny ty auta hrozně hnusný navíc ten novej GT-R je hrozně drahej, to si může koupit možná tak ten tunelář Tupolánek, kterej nás všechny okradl. Jeho hlavním zájmem jak se dává tušit je totiž politika. On měl být politik totiž, všem by to tam nandal a sjednal by pořádek.


Nosí doma slušivé modré tepláčky s bílým tílkem a nejlépe mu je doma v křesílku s pivem v ruce když může pičovat u zpráv v televizi.

A teď už vážněji. Tento člověk neumí nic, umí akorát se do všeho navážet. Sere ho že se zdražuje benzín, i když jsou lidi, kteří toto řešit nemusí, protože nemají ani na rohlíky, natož aby měli auto. Tito lidé neví nic o demenci výše zmíněných chytráků, protože nemají ani internet. Rádoby chytrých přispěvovatelů, kteří v životě nedokázali vůbec nic a ani nedokážou, protože neumí zvednout svou prdel a něco jít dělat, tak takových je na novinkách čím dál tím víc. A proto jsem se dneska zařekl, že už nikdy si tu diskuzi neotevřu, protože je to pořád to samé s pořád stejnými lidmi co si myslí, že sežrali všechnu moudrost světa. Nejhorší, že se to začíná šířit od politických témat už i mezi témata tragická jako jsou nehody, úmrtí a podobně. Toto sebeukájení jsem bral dlouhou dobu s humorem, ale všecko má svoje meze. Někdy se stydím za to, že takoví lidi existujou a je jich taková spousta. Novinky.cz se v průběhu své existence staly naprostou fekální stokou plnou zapšklých blbců honících si vlastní ego, mi zbývá jen říct

Goodbye novinky.cz


ad. Tento článek jsem nenapsal se záměrem někoho urazit a podobnost s reálnou postavou je čistě náhodná. Představuje můj subjektivní názor, kterej nikomu necpu.

Pearl Jam - Indifference

2. srpna 2010 v 17:50 | whoof |  Music
Nic pro fanoušky Justina Biebera
wtf

2. srpna 2010 v 17:47 | whoof
dneska sem si projížděl archiv a zjistil sem, že mrtě věcí co tu bylo tak zmizelo. Vlastně skoro uplně všechno .. soudruzi z ndr asi někde udělali chybu ... sorry